На главную страницу Ассоциация гомеопатов Украины<br>Institutional Member of Liga Medicorum Homoeopathica Internationalis (LMHI)

Главной целью Ассоциации является содействие популяризации и совершенствованию гомеопатического метода лечения в Украине, информирование врачей различных специальностей, а также широких слоев населения о возможностях гомеопатии.

Новости
Ассоциация
Журнал "Вестник
гомеопатической медицины"
LMHI
Проекты
Обучение
Для специалистов
Для пациентов
Врачи
Аптеки
Центры
Нормативные акты
Компьютерные программы
Литература
Полезные ссылки
Гостевая книга

Меморандум Республіканської партії України
та Асоціації гомеопатів України.

У відповідності з наданими повноваженнями Голова Республіканської партії України та Президент Асоціації гомеопатів України підписали Меморандум про наступне:

1) Меморандум має за мету допомагати подальшому розвитку охорони здоров’я громадян України, підвищенню значимості ролі медичної інтелігенції в українському суспільстві, вирішенню актуальних соціально-економічних проблем працівників медичної галузі, і, як результат, розвитку громадянського суспільства в Україні.

2) Сторони будуть обмінюватися інформацією і координувати свої дії для вирішення актуальних проблем і захисту спільних інтересів.

3) Асоціація гомеопатів України бере на себе обов’язки приймати участь в розробці проектів законодавства з рівними умовами для ліцензування лікарів бюджетної та приватної медицини і ряду інших проектів та законодавчих актів.

4) Республіканська партія України буде всебічно підтримувати, добиватися розробки і прийняття необхідних для лікарів-гомеопатів законодавчих актів у всіх державних установах.

5) Асоціація гомеопатів України підтримує проголошені Республіканською партією України цілі і завдання, в першу чергу по розвитку медичної галузі і рекомендує всім регіональним громадам Асоціації гомеопатів України роз’яснювати цілі та завдання Республіканської партії України.

6) Асоціація гомеопатів України рекомендує всім своїм членам прийняти активну участь у виборчій кампанії 2006 року по виборах до державних органів влади та органи місцевого самоврядування.

Голова Республіканської
партії України
Бойко Ю.А.

Президент Асоціації
гомеопатів України
Попов А.В.

    Шеф-редактор сайта А.М. Дергачев
    2003 © Ассоциация гомеопатов Украины